Movies
Ratings
414
The King's WardenRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- Heavy SnowRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Big DealRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5