Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
PrometheusRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
The MarvelsRated ★ 1.5