Series
Ratings
35
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Flower of EvilRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0