Movies
Ratings
22
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 1.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
In the Shadow of the MoonRated ★ 2.0
War MachineRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
The Cable GuyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
CopycatRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0