Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5