Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 1.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 4.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 3.0
HimizuRated ★ 3.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5