Titles you rated
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5