Titles you rated
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.5
Stolen IdentityRated ★ 2.0- Ghost TrainRated ★ 1.5
Die, My LoveRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 2.5
The Hidden FaceRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Surf's UpRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0