Movies
Ratings
12
Past LivesRated ★ 1.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
People We Meet on VacationRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Night Always ComesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5