Titles you rated
The SinRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
BTS: THE RETURNRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Goodnight MommyRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0