Movies
Ratings
109
Project Hail MaryRated ★ 4.0- 청춘 프라하Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 3.0- D-Day, FridayRated ★ 3.5
- What the CAKE!Rated ★ 3.5
- My Gloomy SongRated ★ 2.0
- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
BAKA's IdentityRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 3.0
We Watch Movies And Read Novels TogetherRated ★ 2.0
Yi YiRated ★ 4.0
The Whale HunterRated ★ 3.0