Series
Ratings
49
The PenthouseRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 0.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5