Movies
Ratings
164
The KingRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.0