Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Devils StayRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5