Movies
Ratings
271
The InternRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The LoraxRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0