Movies
Ratings
128
WhiplashRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
MadagascarRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5