Movies
Ratings
896
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Spiral: From the Book of SawRated ★ 3.0