Movies
Ratings
402
Happiness for SaleRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Superman IIRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 1.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 1.5
GremlinsRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0