Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 5.0