Titles you rated
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5