Series
Ratings
63
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
MemoryRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 2.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5