Movies
Ratings
230
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The PactRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Given the MovieRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Sasaki and Miyano: Graduation ArcRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
The PlotRated ★ 1.5