Titles you rated
YouRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0