Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 5.0
ChimeraRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 0.5
ButterflyRated ★ 1.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
UnframedRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Don't Hug Me I'm ScaredRated ★ 5.0
Scum's WishRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0