Series
Ratings
35- Pocket Monsters: Terapagos' BrillianceRated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.0
Introduction to MineralogyRated ★ 3.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Blue Archive The AnimationRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 3.0
Whisper Me a Love SongRated ★ 2.0
Pole Princess!!Rated ★ 2.0
Pocket Monsters: Liko and Roy's DepartureRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Blue LockRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
My Deer Friend NokotanRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0