Series
Ratings
10
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0