Movies
Ratings
375
SiratRated ★ 3.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 2.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
PrimateRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
The HostRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0