Series
Ratings
56
Fate/ZeroRated ★ 1.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5
NisemonogatariRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Law and The CityRated ★ 0.5
Beyond the BarRated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 1.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 5.0