Series
Ratings
15
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
VictoriousRated ★ 5.0
Jessie Season 1Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 5.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0