Movies
Ratings
662
The King's WardenRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0