Movies
Ratings
15
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0