Movies
Ratings
708
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5