Movies
Ratings
318
The MartianRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 1.0
Enemy of the StateRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5