Movies
Ratings
51
HeatRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The Current WarRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5- Hit the NightRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
MethodRated ★ 3.0
The JourneyRated ★ 3.5- BelovedRated ★ 3.0
- A Friend Holding CrutchesRated ★ 1.5
- My Father in a SuitcaseRated ★ 1.0
Those Long Haired NightsRated ★ 3.5
A Tiger in WinterRated ★ 4.0- The History of HormoneRated ★ 3.5
- Illegal ParkingRated ★ 0.5