Movies
Ratings
78
The HandmaidenRated ★ 4.0
BurntRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0