Movies
Ratings
50
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
The EgoistsRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0