Series
Ratings
17
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 0.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5