Titles you rated
- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 4.0
Guilty CrownRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 2.5