Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
FargoRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Before I FallRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Anna KareninaRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0