Series
Ratings
110
Battlestar GalacticaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5- プライドRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0