Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The FirmRated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
The ExpendablesRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.5