Series
Ratings
143
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.5- Damn Good CompanyRated ★ 2.5
Youn's StayRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
DevsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 3.5