Movies
Ratings
185
Paddington 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
HookRated ★ 4.5