Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Lu Over the WallRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0