Series
Ratings
28
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Cheer UpRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- Madan Senki RyukendoRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Show Me The Money 9Rated ★ 4.0
Show Me The Money 8Rated ★ 1.5
Show Me The Money 777Rated ★ 3.5
Show Me The Money Season 6Rated ★ 4.0