Movies
Ratings
177
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 2.5- Bottle ShockRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
The Man Who Invented ChristmasRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Le ChefRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0