Movies
Ratings
854
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Louis Theroux: Inside the ManosphereRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
RanRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Good TimeRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Throne of BloodRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
American BoyRated ★ 2.0- Tom Segura: TeacherRated ★ 3.5
Hard TruthsRated ★ 3.0
The IsleRated ★ 1.5