Titles you rated
Send HelpRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Final CutRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
o28Rated ★ 3.5
JosepRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Varda by AgnesRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.5
This Changes EverythingRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0