Movies
Ratings
268
ParasiteRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Flavors of YouthRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0