Series
Ratings
148
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 3.5
Listen to Me, Girls. I'm Your Father!Rated ★ 4.5